Open Procurement Albania

Blerje shrbimi pr mbikqyrje punimesh pr objektin: Mirmbajtje e rrjetit elektrik, hidraulik dhe dyer t brendshme n Konviktet e Shkollave t Mesme, Bashkia Tiran

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Konvikteve te Shkollave te Mesme
Objekti i Tenderit Blerje shrbimi pr mbikqyrje punimesh pr objektin: Mirmbajtje e rrjetit elektrik, hidraulik dhe dyer t brendshme n Konviktet e Shkollave t Mesme, Bashkia Tiran
Nr. Reference REF-01218-07-19-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-07-2021
Data e mbajtjes se tenderit 21-07-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NET-GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 382,642.14
  Data e shpalljes se fituesit 21-07-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data