Open Procurement Albania

Mirembajtje dhe lyerje objektesh shkollore per vitin shkollor 2021-2022 etj ne bashkine Cerrik”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe lyerje objektesh shkollore per vitin shkollor 2021-2022 etj ne bashkine Cerrik”
Nr. Reference REF-01940-07-29-2021
Vlera / Fondi Limit 5 161 332,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 30-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Imag shpk.&Sterkaj SHPK
2. Pastrime Silvio
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Imag shpk - Sterkaj SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 140 461,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-08-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Pastrime Silvio, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur oferte dhe dokumentacion kualifikues.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Imag shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Imag shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Imag shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Imag shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sterkaj SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data