Open Procurement Albania

Shërbimi mirëmbajtjes të varrezave publike dhe të dëshmorëve të Bashkisë Vlorë

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit Shërbimi mirëmbajtjes të varrezave publike dhe të dëshmorëve të Bashkisë Vlorë
Nr. Reference REF-01135-07-16-2021
Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 06-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “K & N”
2. “SARK”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KN SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 936 312,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa ka pasur ankesa. Vendimi i KPP 573/2021 datë 03.09.2021.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “SARK”, për këto arsye:
  - nuk e ka paraqitur ofertën në përputhje me modelin e formularit sipas shtojcës 1 dhe 2 të dst.
  - nuk e ka paraqitur deklaratën sipas modelit të përcaktuar në shtojcën 9 të dst, por I ka paraqitur deklaratat te vecuara dhe sipas modelit të shtojcave të setit të vjetër të LPP-së dhe RPP-së së shfuqizuar. Njëkohësisht disa prej deklaratave janë sipas setit të dst të vjetër të punëve dhe jo shërbimeve.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KN SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KN SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KN SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KN SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Apelime dhe Vendime te KPP

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data