Open Procurement Albania

Përmirësim I banesave ekzistuese për komunitete të varfëra dhe të pafavorizuara

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit Përmirësim I banesave ekzistuese për komunitete të varfëra dhe të pafavorizuara
Nr. Reference REF-03955-08-26-2021
Vlera / Fondi Limit 27 316 341,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-08-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-09-2021
Data e mbajtjes se tenderit 16-09-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. “BAJRAMI N “shpk
2. DESARET COMPANY “shpk
3. “ELDA – VL “
4. “NIKA“ shpk
5. “REJ “shpk
6. “ZDRAVO“ shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 936 092,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ELDA- VL, për këto arsye:
  - nuk ka dorezuar asnje dokument per te permbushur kriteret e kerkuara ne dst per kete procedure.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data