Open Procurement Albania

Rikonstruksion Rruga "Muharrem Dragovoja

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Rikonstruksion Rruga "Muharrem Dragovoja
Nr. Reference REF-05162-09-14-2021
Vlera / Fondi Limit 4 195 289,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-09-2021
Data e mbajtjes se tenderit 27-09-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. “Nika” sh.p.k
2. “Delia Impex”sh.p.k
3. ”Grama”sh.p.k
4. “Lacaj”sh.p.k
5. “Rozafa 94” shpk & “Karl Gega Konstruksion” shpk
6. “A.ARENS” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GRAMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 217 248,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3860698
  Data e lidhjes se kontrates 04-11-2021
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Delia Impex”sh.p.k, për këto arsye:
  - Stafin teknik dhe makinerite e deklaruara ne kete procedure prokurimi I ka te angazhuara ne kontrata te tjera me Bashkine Shkoder
  2. “Nika” sh.p.k, për këto arsye:
  - Stafin teknik dhe makinerite e deklaruara ne kete procedure prokurimi I ka te angazhuara ne kontrata te tjera me Bashkine Shkoder
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRAMA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRAMA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRAMA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GRAMA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 165 datë 15 Nëntor 2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data