Open Procurement Albania

Rikonstruksion degezim rruga Amadeo

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Rikonstruksion degezim rruga Amadeo
Nr. Reference REF-06244-09-23-2021
Vlera / Fondi Limit 4 644 560,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 04-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “Delia Impex”sh.p.k
2. ”Grama”sh.p.k
3. “ Rroku Guest”sh.p.k
4. “Kadia” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 404 258,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Delia Impex”sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte
  2. ”Grama”sh.p.k, për këto arsye:
  - Ne formularin permbledhes te deklarimit sipas shtojces nr.8 nuk ka deklaruar se disponon autovinc me kosh dhe eskavator me goma
  3. “ Rroku Guest”sh.p.k, për këto arsye:
  - Makinerite,fuqine punetore dhe stafin teknik I keni te angazhuara ne dy kontrata te tjera njekohesisht me Bashkine Shkoder
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data