Open Procurement Albania

Blerje materiale mobilje per kopshte dhe çerdhe

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Arsimit Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Blerje materiale mobilje per kopshte dhe çerdhe
Nr. Reference REF-05831-09-20-2021
Vlera / Fondi Limit 4 400 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. “IGLI-SAND” shpk
2. “RO-AL” shpk
3. “Laurenc Feracaku ”
4. “MUCA” shpk
5. “MURATI D” shpk
6. “RIAP-05” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 856 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Laurenc Feracaku, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur formular sigurim oferte siç eshte kerkuar ne kriterin per kualifikim te rubrikes 2.Kriteret e Vecanta te Kualifikimit, pika 1/b ”Sigurimin e Ofertës, sipas Shtojcës 3.
  2. “MUCA”shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje dokument kualifikues, siç jane kerkuar ne kriteret per kualifikim te Shtojces 7 te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data