Open Procurement Albania

Shtesë kontrate Rikonceptimi i kopshtit zoologjik

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Shtesë kontrate Rikonceptimi i kopshtit zoologjik
Nr. Reference REF-06990-10-01-2021
Vlera / Fondi Limit 105 311 644,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 04-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues “Ed Konstruksion” shpk & “G.P.G Company” shpk & “Alba Konstruksion” shpk & “V E K O” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Ed Konstruksion” shpk - “G.P.G Company” shpk - “Alba Konstruksion” shpk - “V E K O” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 104 597 232,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-10-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Ed Konstruksion” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Ed Konstruksion” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Ed Konstruksion” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Ed Konstruksion” shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “G.P.G Company” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “G.P.G Company” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “G.P.G Company” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “G.P.G Company” shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Alba Konstruksion” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Alba Konstruksion” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Alba Konstruksion” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Alba Konstruksion” shpk viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data