Open Procurement Albania

Blerje detergjentë dhe dezinfektantë për nevoja të Bashkisë Vlorë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vlore
Objekti i Tenderit Blerje detergjentë dhe dezinfektantë për nevoja të Bashkisë Vlorë
Nr. Reference REF-07881-10-12-2021
Vlera / Fondi Limit 3 300 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 25-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “FLORFARMA”
2. “ATLANTIK 3”
3. “EURO MEGA 2010”
4. “Albania Distribution Chemicals”
5. “GET klin”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLORFARMA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 135 050,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ATLANTIK 3”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur mostrat
  2. “EURO MEGA 2010”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur ofertë
  3. “Albania Distribution Chemicals”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur ofertë dhe dokumentacion
  4. “GET klin”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur ofertë dhe dokumentacion
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data