Open Procurement Albania

“Ndërtimi i një këndi lojrash për fëmijë dhe vendosje dere e brendshme shkolla Katjel Nj Adm Rrajcë Bashkia Prrenjas ,vendosje ulluqe ,veshje shkallësh me mermer ,hidroizolim tarrace,ndertimur betony dhe rrethim me rrjete teli shkolla mesme Karkavec Njësi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit “Ndërtimi i një këndi lojrash për fëmijë dhe vendosje dere e brendshme shkolla Katjel Nj Adm Rrajcë Bashkia Prrenjas ,vendosje ulluqe ,veshje shkallësh me mermer ,hidroizolim tarrace,ndertimur betony dhe rrethim me rrjete teli shkolla mesme Karkavec Njësi
Nr. Reference REF-07869-10-12-2021
Vlera / Fondi Limit 2 747 208,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 13-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 50 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data