Open Procurement Albania

Blerje materiale mirembajtje rrjeti (hidraulike, elektrike, tuba etj

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Cerrik
Objekti i Tenderit Blerje materiale mirembajtje rrjeti (hidraulike, elektrike, tuba etj
Nr. Reference REF-08068-10-13-2021
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 25-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ”A.K.M ALBANIAN INVESTEMENT GROUP“ sh.p.k
2. ”Comfort “ sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 950 920,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ”Comfort “ sh.p.k, për këto arsye:
  - Ne ambjentet e Sha. Ujesjelles Kanalizime Cerrik ne date 23.11.2021 ka mberritur shkresa me numer protokolli te Nr.386 prot; me lenden : Terheqje nga procedura e prokurimit me objekt:“ Blerje materiale mirembajtje rrjeti (hidraulike, elektrike, tuba etj)“ me nr REF-08068-10-13-2021 nga OE COMFORT SHPK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data