Open Procurement Albania

“Blerje materiale per sinjalistiken horizontale dhe vertikale rrugore”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit “Blerje materiale per sinjalistiken horizontale dhe vertikale rrugore”
Nr. Reference REF-09036-10-21-2021
Vlera / Fondi Limit 2 436 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 02-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “Maliq Haka”
2. “FREDI ELECTRONIC” sh.p.k
3. “SI.SI-AL sh.p.k” sh.p.k
4. “I.D.K - KONSTRUKSION” sh.p.k
5. “NGRACAN 1934” sh.p.k
6. “KELVIN KONSTRUKSION” sh.p.k
7. “Signs & Road Safety Solutions” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Maliq Haka
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 687 100,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Maliq Haka viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Maliq Haka viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Maliq Haka viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Maliq Haka viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data