Open Procurement Albania

"Rikonstruksion i ambienteve të Qëndrës Shëndetësore Ruzhdie dhe Ambulancës në Dukas Çoban".

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit "Rikonstruksion i ambienteve të Qëndrës Shëndetësore Ruzhdie dhe Ambulancës në Dukas Çoban".
Nr. Reference REF-09096-10-21-2021
Vlera / Fondi Limit 12 568 796,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 22-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 08-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data