Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i rrugëve lidhëse me sheshin në Nj. Administrative Komsi, Bashkia Mat

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Institucioni Prokurues Bashkia Mat
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i rrugëve lidhëse me sheshin në Nj. Administrative Komsi, Bashkia Mat
Nr. Reference REF-10200-11-02-2021
Vlera / Fondi Limit 2 733 088,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 15-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “2 N” Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 N
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 699 570,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data