Open Procurement Albania

Rikonstruksion i çatisë së shkollës Mes Myselim, Njësia Postrribë (zbatim)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i çatisë së shkollës Mes Myselim, Njësia Postrribë (zbatim)
Nr. Reference REF-10454-11-05-2021
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 18-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Delia Impex” sh.p.k
2. „2 N” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 N
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 493 812,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Delia Impex” shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë dokumentacion kualifikues për këtë procedurë prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data