Open Procurement Albania

Blerje vaj dhe alkool për mjetet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokaster
Objekti i Tenderit Blerje vaj dhe alkool për mjetet
Nr. Reference REF-10900-11-09-2021
Vlera / Fondi Limit 1 000 300,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. B&A-02 shpk
2. EXIMOIL shpk
3. ELBA-OIL sha 2015
4. TOP-OIL shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TOP-OIL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 691 240,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ELBA-OIL sha 2015, për këto arsye:
  - Formulari I vetdeklarimit shtojca 8 ka mosperputhje mes emrit te OE qe konkuron qe eshte ELBA-OIL 2015 sha dhe emrit qe deklaron ne shtojce qe eshte OIL-2015 Sha
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOP-OIL viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data