Open Procurement Albania

Blerje detergjente dhe materiale pastrimi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Rezidenca Studentore Universitare Nr.1
Objekti i Tenderit Blerje detergjente dhe materiale pastrimi
Nr. Reference REF-11222-11-11-2021
Vlera / Fondi Limit 1 019 950,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. Murati D
2. Euro Mega 2010
3. Malvina Visoka
4. Atlantik 3
5. Mati Co 2020
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 857 125,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1028550
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Vendim KPP 1048/2021
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Mati Co 2020, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur dokumentacionin Tekniko - Ligjor te kerkuar.
  - nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  2. Euro Mega 2010, për këto arsye:
  - Sipas vendimit te KSHA Alkoli i paraqitur nuk eshte 96% sipas kerkesave por 70%.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 12 datë 31 Janar 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data