Open Procurement Albania

Kolaudimi për punimet e infrastrukturës dhe ndërtesave publike në zonat e prekura nga tërmeti (Programi i Rindertimit)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Kolaudimi për punimet e infrastrukturës dhe ndërtesave publike në zonat e prekura nga tërmeti (Programi i Rindertimit)
Jane identifikuar si operatorë ekonomikë të suksesshëm për lidhjen e marrëveshjes kuadër:
1. “A & E ENGINEERING” shpk
2. “A.SH. Engineering” shpk
3. “DEA-N CONSULTING STUDIO” shpk & “M.A.K Studio” shpk
4. “INFRATECH” shpk;
5. “STATENG” shpk & “HE&SK 11” shpk
6. “TESLA VIZION” shpk & “NET-GROUP” shpk
Nr. Reference REF-14453-12-07-2021
Vlera / Fondi Limit 24 260 499,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi Minikonkursi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. “A&E Engineering” shpk
2. “A.SH. Engineering” shpk
3. “DEA-N CONSULTING STUDIO” shpk & “M.A.K Studio” shpk
4. “INFRATECH” shpk
5. “STATENG” shpk & “HE&SK 11” shpk
6. “TESLA VIZION” shpk & “NET-GROUP” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 4 vjet
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-14453-12-07-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  ‘’FORMULARI I NJOFTIMIT TË OPERATORËVE EKONOMIKË TË SUKSESSHËM NË MARRËVESHJEN KUADËR”

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data