Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e Sistemit të Vlerësimit të Performancës

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e Sistemit të Vlerësimit të Performancës
Nr. Reference REF-14636-12-09-2021
Vlera / Fondi Limit 1 440 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 10-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. ”SOFT & SOLUTION” SHPK
2. ”iCom” shpk
3. “COMMUNICATION PROGRESS” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • COMMUNICATION PROGRESS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 368 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1641600
  Data e lidhjes se kontrates 26-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ”SOFT & SOLUTION” SHPK, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur në spe sigurimin e ofertës sipas shtojcës 3, duke mos përmbushur kështu kriterin 1/b të Kritereve të Veçanta të Kualifikimit.
  2. ”iCom” shpk, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur në spe dokumentacion për përmbushjen e shtojcës 1 pjesë e dokumenteve standarde të tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMMUNICATION PROGRESS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 12 datë 31 Janar 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data