Open Procurement Albania

Rikonstruksion Rruga "Milan Shuflaj".

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Rikonstruksion Rruga "Milan Shuflaj".
Nr. Reference REF-14807-12-11-2021
Vlera / Fondi Limit 9 652 485,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “Sark” sh.p.k
2. ”NDERTUESI 2014”sh.p.k
3. “Delia Impex” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NDERTUESI 2014
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 301 415,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11161698
  Data e lidhjes se kontrates 04-02-2022
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Delia Impex”sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk keni paraqitur asnje dokument
  2. “Sark” sh.p.k, për këto arsye:
  - Ne formularin Permbledhes te Vetdeklarimit mungojne te dhenat teknike te eskavatorit me goma si leje qarkullimi etj.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 19 datë 14 Shkurt 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data