Open Procurement Albania

Blerje Pellet dhe Bruciator

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Rezidenca Studentore Universitare Nr.1
Objekti i Tenderit Blerje Pellet dhe Bruciator
Nr. Reference REF-15805-12-20-2021
Vlera / Fondi Limit 4 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 31-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Igli Pellet sh.p.k
2. Sulollari-Klima sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGLI PELLET SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 400 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5280000
  Data e lidhjes se kontrates 20-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.03.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 12 datë 31 Janar 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data