Open Procurement Albania

Investim ne përmirësimin e sinjalistikës rrugore horizontale dhe vertikale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Investim ne përmirësimin e sinjalistikës rrugore horizontale dhe vertikale
Nr. Reference REF-14446-12-07-2021
Vlera / Fondi Limit 3 303 748,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “DeltaREX” sh.p.k
2. “Signs & Road Safety Solutions” sh.p.k
3. “JUBICA” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ”DeltaREX” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 625 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3150000
  Data e lidhjes se kontrates 08-02-2022
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 23 datë 21 Shkurt 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data