Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi dhe riparim i mjeteve per Agjensine e Sherbimeve Komunale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Divjakë
Institucioni Prokurues Agjencia e Sherbimeve Komunale Divjake
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi dhe riparim i mjeteve per Agjensine e Sherbimeve Komunale
Nr. Reference REF-18504-02-03-2022
Vlera / Fondi Limit 2 570 833,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 16-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. ARTEO 2018
2. Artur Mehilli
3. Besnik Meçi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 067 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-02-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 vit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data