Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri per shkollat dhe kopshtet vartese te Bashkise dhe Njesive Administrative

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Këlcyrë
Institucioni Prokurues Bashkia Kelcyre
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri per shkollat dhe kopshtet vartese te Bashkise dhe Njesive Administrative
Nr. Reference REF-20800-02-28-2022
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-02-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-03-2022
Data e mbajtjes se tenderit 02-03-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SPARKLE 32
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 458,000
  Data e shpalljes se fituesit 03-03-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data