Open Procurement Albania

Blerje karburant Gazoil (10 ppm ULSD), dhe karburant benzinë (Premium Unl 10 ppm) për nevojat e Drejtoris së Shërbimit, Memaliaj për vitin 2022

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Drejtoria e Sherbimit Memaliaj
Objekti i Tenderit Blerje karburant Gazoil (10 ppm ULSD), dhe karburant benzinë (Premium Unl 10 ppm) për nevojat e Drejtoris së Shërbimit, Memaliaj për vitin 2022
Nr. Reference REF-24323-04-07-2022
Vlera / Fondi Limit 8 020 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. KLEIDI SHPK
2. GEGA CENTER GKG SHPK
3. KASTRATI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLEIDI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 155 149,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8586178
  Data e lidhjes se kontrates 27-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates deri më 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. KASTRATI SHPK, për këto arsye:
  - nuk plotesonte kriteret e kerkuara sipas fteses per ofert konkretisht nuk ka asnje pike tregtimi te karburantit ne territorin e AK.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 72 datë 6 Qershor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data