Open Procurement Albania

Blerje kimikate dhe reagente

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje kimikate dhe reagente
Nr. Reference REF-25488-04-15-2022
Vlera / Fondi Limit 6 141 456,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “2 AT”
2. “ALBANIA DISTRIBUTION CHEMICALS ”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''Albanian Distribution Chemicals” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5,685,000
  Data e shpalljes se fituesit 20-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6822000
  Data e lidhjes se kontrates 11-08-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Vendim kpp nr.607/2022.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 114 datë 22 Gusht 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data