Open Procurement Albania

Goma

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Mirembajtjes se Infrastrukturave dhe Puneve Publike Pogradec
Objekti i Tenderit Goma
Nr. Reference REF-25427-04-15-2022
Vlera / Fondi Limit 1 208 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “Vaya International" SHPK
2. " SPARKLE 32" shpk
3. "ALLA PETROL"
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SPARKLE 32
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 998 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1198080
  Data e lidhjes se kontrates 19-05-2022
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. "ALLA PETROL", për këto arsye:
  - Nuk i plotëson kriteret e vecanta te Kapacitetit Ekonomik dhe Financiar për kualifikim, të përcaktuara në DT.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 67 datë 23 Maj 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data