Open Procurement Albania

Loti 1 “Blerje pleh organik + humus”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Loti 1 “Blerje pleh organik + humus”
Nr. Reference REF-25419-04-15-2022
Vlera / Fondi Limit 5 574 920,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2022
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. KALESHI - @
2. Gjelbërimi 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • [email protected]
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 057 340,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Gjelbërimi 2000, për këto arsye:
  - Punonjesit nuk jane çertifikuar nga Drejtoria e Formimit Profesional Publik ne kursin e Kopshtarise, por kane ndjekur kurs trajnimim per sherbime gjelberimi prane subjektit AQSCERT
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data