Open Procurement Albania

Blerje materiale elektrike per Bashkine Kruje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Blerje materiale elektrike per Bashkine Kruje
Nr. Reference REF-26933-04-27-2022
Vlera / Fondi Limit 2 086 688,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 28-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 09-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues 1. ‘‘ MURATI D ’’ sh.p.k
2. ‘‘Doris Doku ’’
3. "KONSTRUKSION 04" sh.p.k
4. " HEST " sh.p.k
5. " HYSI-2 F " sh.p.k
6. " ALBERT DOKU "
7. " WESTEC " sh.p.k
8. " EDICO GROUP " sh.p.k
9. " ARTEO 2018 " sh.p.k
10. " PAT Power Automation & Teknology " sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 533 160,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. " PAT Power Automation & Teknology " sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat ligjore dhe teknike te kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit Operatori i klasifikuar i pari dhe fitues, nuk ka paraqitur formularin e sigurimit te kontrates pas kerkeses se AK dhe eshte terhequr nga procedura
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 85 datë 27 Qershor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data