Open Procurement Albania

“MIREMBAJTJE DHE PJESE KEMBIMI PER MJETET (SHERBIM SERVISI) BLERJE VAJ FILTRA”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit “MIREMBAJTJE DHE PJESE KEMBIMI PER MJETET (SHERBIM SERVISI) BLERJE VAJ FILTRA”
Nr. Reference REF-28804-05-12-2022
Vlera / Fondi Limit 3 049 999,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 13-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 23-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data