Open Procurement Albania

Rehabilitimi dhe sistemimi i varrezave publike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajë
Institucioni Prokurues Bashkia Kavaje
Objekti i Tenderit Rehabilitimi dhe sistemimi i varrezave publike
Nr. Reference REF-29315-05-16-2022
Vlera / Fondi Limit 4 166 343,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. 2N shpk
2. ASI-2A CO shpk
3. FLED shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 866 150,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 21 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data