Open Procurement Albania

Instalimi i kaldajës dhe radiatorëve, shkolla “Arif Selimi” Vukatanë, Gur i Zi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Instalimi i kaldajës dhe radiatorëve, shkolla “Arif Selimi” Vukatanë, Gur i Zi
Nr. Reference REF-31128-05-30-2022
Vlera / Fondi Limit 2 998 715,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 10-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Erxhen”sh.p.k
2. “Sulollari-Klima” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ERXHEN“sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 839 750,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “Sulollari-Klima” sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë dokumentacion kualifikues për këtë procedurë prokurimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data