Open Procurement Albania

Rehabilitimi i Shtresave të Lodrave tek Parku Rinia

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i Shtresave të Lodrave tek Parku Rinia
Nr. Reference REF-33452-06-20-2022
Vlera / Fondi Limit 4 166 667,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 01-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Nexhmedin Sadiku” & ''ED KONSTRUKSION'' Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Nexhmedin Sadiku” - ''ED KONSTRUKSION'' Sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 112 693,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4935232
  Data e lidhjes se kontrates 01-08-2022
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''ED KONSTRUKSION'' Sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''ED KONSTRUKSION'' Sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''ED KONSTRUKSION'' Sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''ED KONSTRUKSION'' Sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 108 datë 8 Gusht 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data