Open Procurement Albania

“Rikualifikim i Këndit të Forcës 1 dhe Hapësirë Rekreative”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Objekti i Tenderit “Rikualifikim i Këndit të Forcës 1 dhe Hapësirë Rekreative”.
Nr. Reference REF-33622-06-21-2022
Vlera / Fondi Limit 10 416 151,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. CARA
2. SARK
3. “ASI-2A CO” sh.p.k & “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ASI-2A CO” sh.p.k - “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 989 050,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. SARK, për këto arsye:
  - Zërat e preventivit të paraqituar në ofertën ekonomike të detajuar, bashkëlidhur shtojcës 2, nuk përputhen me zërat e preventivit të publikuar nga në sistemin elektronik të prokurimeve nga AK në lidhje me procedurën e prokurimit me objekt Rikualifikim i Këndit të Forcës 1 dhe Hapësirë Rekreative” me nr. REF-33622-06-21-202.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data