Open Procurement Albania

Blerje gomash për administratën e bashkisë,drejtoritë dhe sektorët vartës

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Blerje gomash për administratën e bashkisë,drejtoritë dhe sektorët vartës
Nr. Reference REF-37741-08-03-2022
Vlera / Fondi Limit 1 850 940,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 04-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-08-2022
Data e mbajtjes se tenderit 15-08-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Besnik Meçi”
2. “Petrit Marku”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 776 500,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2131800
  Data e lidhjes se kontrates 13-09-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. Petrit Marku pf, per arsye:
  -nuk rezulton asnje informacion per bilancet vjetore.
  -nuk eshte paraqitur asnje dokumentacion qe verteton pronesine huaperdorjen apo qiramarrjen e nje ambjenti shitje dhe pune (gomisteri).
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 122 datë 6 Shtator 2022
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 131 datë 26 Shtator 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data