Open Procurement Albania

Blerje vegla pune dhe aparatura” (furrë me gaz për shkrirje metalesh)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune dhe aparatura” (furrë me gaz për shkrirje metalesh)
Nr. Reference REF-31477-06-01-2022
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 02-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EKM KONSTRUKSION & TEKNOLOGJI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 979 800,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data