Open Procurement Albania

Blerje shirita plastik për kufizimin e rrugëve dhe shesheve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit Blerje shirita plastik për kufizimin e rrugëve dhe shesheve
Nr. Reference REF-28040-05-09-2022
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 11-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Hekuran Veliaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data