Open Procurement Albania

Mbikqyrje e punimeve per objektin : ” Rikualifikimi i qendres se fshatit Fushe Studen dhe ndertimi i shtegut te biçikletave

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Mbikqyrje e punimeve per objektin : ” Rikualifikimi i qendres se fshatit Fushe Studen dhe ndertimi i shtegut te biçikletave
Nr. Reference REF-31832-06-06-2022
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NET-GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 264 773,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data