Open Procurement Albania

Mirembajtje dhe permiresimi i sistemit te taksave dhe finances

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe permiresimi i sistemit te taksave dhe finances
Nr. Reference REF-47187-10-24-2022
Vlera / Fondi Limit 1 083 333,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “INSTANT.AL” shpk
2. “INFO BUSINESS SOLUTIONS” sh.p.k
3. “OVLA SYSTEMS” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSTANT.AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 850 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1020000
  Data e lidhjes se kontrates 09-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates Per mirembajtjen e sistemit te taksave dhe finances: 12 muaj nga momenti i lidhjes se kontrates.
  Per permiresim e sistemit te taksave dhe finances: 2 muaj nga momenti i lidhjes se kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. Ovla Systems sh.p.k, per arsye:
  -nuk ploteson kushtin 2.2.2, ne permbushje te kapacitetit ekonomik dhe financiar, bilancet per vitet 2020-2021,
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 2 datë 9 Janar 2023

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data