Open Procurement Albania

Loti 1:Rikualifikim i hapësirave në të dy anët e rrugës Pavarësia dhe sistemimet e rrugëve dalëse në plazh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durrës
Objekti i Tenderit Loti 1:Rikualifikim i hapësirave në të dy anët e rrugës Pavarësia dhe sistemimet e rrugëve dalëse në plazh
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 291 612 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 10-08-2015
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-09-2015
Data e mbajtjes se tenderit 02-09-2015
Nr. i Operatoreve Konkurues 12
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BEAN SHPK - BELADI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 190 226 088,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-09-2015
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 228271305.6
  Data e lidhjes se kontrates 17-11-2015
  Kohezgjatja e kontrates 270 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Po, ka marrë përgjigje në datën 06.10.2015
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEAN SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEAN SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEAN SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BEAN SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BELADI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BELADI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BELADI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BELADI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.31 - Dt.10-08-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.42-Dt.26-10-2015
  Lidhja e Kontrates Nr.46 -Dt.23-11-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data