Open Procurement Albania

Rivitalizim urban i qendrës së Gjinarit dhe Fushëkuqes

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Rivitalizim urban i qendrës së Gjinarit dhe Fushëkuqes
Nr. Reference REF-51384-11-25-2022
Vlera / Fondi Limit 83 555 051,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 13-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 28-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE “METEO”. Sh.p.k & "Shendelli" Sh.p.k
2. “LEON KONSTRUKSION” Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “Meteo” shpk - “Shendelli” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 81 050 738,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomik te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Meteo” shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “Shendelli” shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Relacion Arkitektonik
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekt Arkitektonik
  Projekt Zbatim
  Projekt Elektrik
  Relacion per zgjidhjen e rrjetit K.U.Z dhe K.UB
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data