Open Procurement Albania

Kosha për seleksionim mbetjesh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Kosha për seleksionim mbetjesh
Nr. Reference REF-51049-11-23-2022
Vlera / Fondi Limit 2 205 750,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. LUAR Bros shpk
2. HB-GROUPCONSTRUCTION shpk
3. N.N.Z.K.Shkodra shpk
4. ZEQIRI shpk
5. OLSI MOTORS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LUAR Bros
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 896 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjete) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data