Open Procurement Albania

Hartimi i planit të Mbarështimit të ekonomisë pyjore ZallHerr-Priskë” në pronësi të Bashkisë Tiranë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Hartimi i planit të Mbarështimit të ekonomisë pyjore ZallHerr-Priskë” në pronësi të Bashkisë Tiranë
Nr. Reference REF-54455-12-20-2022
Vlera / Fondi Limit 5 096 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Lista e operatoreve ekonomike qe kane mare pjese ne proceduren e prokurimit ne fazen e pare :
1. “LURIMI” shpk
2. “DEJA” shpk
3. “Diava Consulting“ sh.p.k
4. “Çekani” shpk
5. ”Xhepi” shpk Kane marre pjese ne fazen e dyte te procedures se prokurimit operatoret ekonomike te meposhtem me vlerat perkatese :
1. “LURIMI” shpk me vlere 4.529.000 dhe totali i pikëve të marra 96.16
2. “DEJA” shpk vlere 4.846.000 lekë dhe totali i pikëve të marra 91.16 pike.
Operator Ekonomik Kontraktues
 •  LURIMI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 529 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj nga data e lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  LURIMI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  LURIMI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  LURIMI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  LURIMI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular Ankimimi Nr. 934/2

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data