Open Procurement Albania

Sistemim Asfaltim i Rruges Sopot Loti II

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizë
Institucioni Prokurues Bashkia Bulqize
Objekti i Tenderit Sistemim Asfaltim i Rruges Sopot Loti II
Nr. Reference REF-55347-12-29-2022
Vlera / Fondi Limit 11 077 082,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 30-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 11-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “ S I R E T A 2F “
2. “2AF ALBANIA GROUP”
3. “ ALB-KON “
4. “ SELAMI “
5. “ XHAST “
Operator Ekonomik Kontraktues
 • S I R E T A 2F
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 999 999,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 68 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S I R E T A 2F viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S I R E T A 2F viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S I R E T A 2F viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S I R E T A 2F viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data