Open Procurement Albania

Minikontrate 1 Loti 1- Pjesë këmbimi,bateri

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
Objekti i Tenderit Minikontrate 1 Loti 1- Pjesë këmbimi,bateri
Nr. Reference REF-37915-08-04-2022(Minikontrate 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-08-2022
Data e mbajtjes se tenderit 15-08-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Besnik Meçi” Person Fizik
2. “Mehmet dhe Nikolla Sheme” Person Fizik
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3438240
  Data e lidhjes se kontrates 12-09-2022
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 122 datë 6 Shtator 2022
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 129 datë 19 Shtator 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data