Open Procurement Albania

Veshje betoni ne kanale ujitese ne zonat rurale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Agjencia e Sherbimeve Publike Elbasan
Objekti i Tenderit Veshje betoni ne kanale ujitese ne zonat rurale
Nr. Reference REF-56322-01-19-2023
Vlera / Fondi Limit 4 924 535,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-01-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 31-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “FLED” sh.p.k
2. “SARK” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 759 463,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-02-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5711356
  Data e lidhjes se kontrates 28-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 30 datë 3 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data