Open Procurement Albania

Mirembajtje e sistemit te linjave elektrike dhe kabinave te stacioneve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Pogradec Sh.A
Objekti i Tenderit Mirembajtje e sistemit te linjave elektrike dhe kabinave te stacioneve
Nr. Reference REF-70609-05-25-2023
Vlera / Fondi Limit 5 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-06-2023
Data e mbajtjes se tenderit 12-06-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. AA & P shpk
2. ElektroInvest shpk
3. HTM shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HTM
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 607 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5528400
  Data e lidhjes se kontrates 07-07-2023
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite nga lidhja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skaulifikaur.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 62 datë 17 Korrik 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Mirembajtje e sistemit te linjave elektrike dhe kabinave te stacioneve

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
  Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Pogradec Sh.A
  Objekti i Tenderit Mirembajtje e sistemit te linjave elektrike dhe kabinave te stacioneve
  Nr. Reference REF-64436-03-31-2023
  Vlera / Fondi Limit 5 800 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 03-04-2023
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2023
  Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2023
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite nga lidhja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", Neni 98, pika 1: b) Nuk eshte paraqitur asnje oferte e pershtatshme per procedurat me nje faze
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 41 datë 8 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data