Open Procurement Albania

Pjese Nderimi Automjetesh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizë
Institucioni Prokurues Bashkia Bulqize
Objekti i Tenderit Pjese Nderimi Automjetesh
Nr. Reference REF-68419-05-05-2023
Vlera / Fondi Limit 2 916 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Besnik Meçi pf
2. Dritan Xheka pf
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 762 350,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3314820
  Data e lidhjes se kontrates 07-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 53 datë 12 Qershor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data