Open Procurement Albania

Blerje ushqime për institucionet arsimore, Bashkia Mirditë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditë
Institucioni Prokurues Bashkia Mirdite
Objekti i Tenderit Blerje ushqime për institucionet arsimore, Bashkia Mirditë
Nr. Reference REF-68148-05-03-2023
Vlera / Fondi Limit 3 707 499,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1 . “NELSA” shpk
2. “SEAD – SGS” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nelsa SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 671 756,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4406107
  Data e lidhjes se kontrates 07-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbedhjete) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nelsa SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nelsa SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nelsa SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nelsa SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 61 datë 10 Korrik 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data