Open Procurement Albania

Sherbime te mirembajtjes se matrapikeve dhe agregateve,cekic thyeres.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Pastrimit dhe Gjelberimit Tirane
Objekti i Tenderit Sherbime te mirembajtjes se matrapikeve dhe agregateve,cekic thyeres.
Nr. Reference REF-71539-06-05-2023
Vlera / Fondi Limit 2 450 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 06-06-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-06-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-06-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.SPARKLE 32 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SPARKLE 32
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 340 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2808000
  Data e lidhjes se kontrates 22-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 7 dite nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SPARKLE 32 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 60 datë 3 Korrik 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Sherbime te mirembajtjes se matrapikeve dhe agregateve,cekic thyeres.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
  Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Pastrimit dhe Gjelberimit Tirane
  Objekti i Tenderit Sherbime te mirembajtjes se matrapikeve dhe agregateve,cekic thyeres.
  Nr. Reference REF-69531-05-17-2023
  Vlera / Fondi Limit 2 450 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 18-05-2023
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-05-2023
  Data e mbajtjes se tenderit 29-05-2023
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 7 dite nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr.162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", Neni 98, pika1, germa c konsaston se dokumentat e tenderit permbajne gabime ose mangesi te rendesishme.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 47 datë 29 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data